MOL GMO Longlife 40 je vysoce kvalitní univerzální olej pro plynové motory s nízkým obsahem popela, vyrobený z hydrokrakovaných základových olejů, které mají lepší vlastnosti než tradiční minerální oleje. Obsahuje komplexní balík přísad, čímž zajišťuje vysoký výkon v přeplňovaných stacionárních plynových motorech.

Specifikace SAE/ISO: SAE 40
Specifikace API/ISO:
Specifikace ACEA/DIN:
Specifikace výrobce: GE Jenbacher: Series 4, 6 Fuel Class A, B and C Wärtsilä 34SG, 32DF, 50DF, 25SG, 28SG, 175SG, 220SG (natural gas)

Cena: 29 277 Kč (vč. DPH 21%)
Cena bez DPH: 24 195,40 Kč

Dostupnost do 4 dnů

Popis produktu
MOL GMO Longlife 40 je vysoce kvalitní univerzální olej pro plynové motory s nízkým obsahem popela, vyrobený z hydrokrakovaných základových olejů, které mají lepší vlastnosti než tradiční minerální oleje. Obsahuje komplexní balík přísad, čímž zajišťuje vysoký výkon v přeplňovaných stacionárních plynových motorech. Vlastnosti: ochrana proti korozi. Zabraňuje škodlivým účinkům kyselých spalin. Dobrá tepelná a oxidační stabilita Dobrá tepelná a oxidační stabilita. Spolehlivý provoz a nižší provozní náklady. Ochrana proti nitraci. Zabraňuje tvorbě kalů a usazenin. Aditiva bez obsahu fosforu a Spolehlivý provoz a dlouhá životnost katalyzátoru. Nízká těkavost Snižuje spotřebu motorového oleje a snižuje emise škodlivých látek. Hospodárný provoz Nízká těkavost Zlepšuje spolehlivost motoru a poskytuje ochranu kritických částí motoru. Vynikající ochrana proti opotřebení Extrémně dlouhá životnost oleje Lze snížit četnost prostojů, provozní náklady a dopad na životní prostředí.